Teenused

Alustage koostööd meiega

Joome kohvi ja räägime
äriasju.

Saada e-mail

Keevitustööd

Kõrgus-keevitajate teenused kuuluvad kõige keerulisemate remonditööde alla. Paljude tööde teostamisel metallkonstruktsioonidel on vajalik ka kõrgus-keevitustööde teostamine. Tuleb võtta arvesse, et see on kõrgustel üsna keeruline ja ohtlik protsess, mis on seotud kõrge eluohtlikkusega. Siinkohal on väga tähtsad professionaalsed oskused ja spetsialisti oskuste tase, ning ka seadmed, mis võimaldavad teostada etteantud töö ohutult, kvaliteetselt ja kiirelt.

Vajalik on kasutada inertset tüüpi pideva vooluga keevitusaparaate. Nende kaal on umbes 5kg – see võimaldab vabalt liikumist. Vajadusel kasutatakse metalli lõikamiseks miniseadmeid (plasmalõikusinvertor BlueWeld Prestige Plasma 54 Kompressor 815725, inventor-aparaat õhu-plasmalõikuseks Сварог CUT 40B). Kohustuslikuks tingimuseks on kaasaegsete „kameeleon“ tüüpi maskide kasutamine, mis on varustatud ekraanidega, mis muudavad automaatselt värvi sõltuvalt kiirguse intensiivsusest. Sellised maskid tagavad mugavaid tingimusi silmadele, kuna ei ole vajadust neid ära võtta ning garanteerivad näokaitse kõrge taseme. Keevitaja-alpinisti julgestuseks kasutatakse spetsiaalseid liikumistehnikaid.

Keevitustööd kõrgustel kuulub põhjusega kõrgema keerukusastmega tööde kategooriasse ning seda teostatakse vaid selle ala professionaalide poolt, kuna see töö nõuab hoolsat ettevalmistust ning kaalutud läbimõeldud otsuseid. Vähesed professionaalid on võimelised kvaliteetselt lahendama püstitatud ülesandeid, olles ebamugavas toestuseta asendis või arvestataval kõrgusel.